660bdad7b5484efd8b19755c1a33d876

MEDYA

TV PROGRAMLARI

BENGÜTÜRK TV- TV Programı Esra Yıldız
BENGÜTÜRK TV- TV Programı Esra Yıldız

OLAY TV HAYATIN TADI PROGRAMI

Bursa Olay TV- Tv Programı
Bursa Olay TV- Tv Programı

RADYO PROGRAMLARI

 

 

İNTERNET  SİTESİ RÖPORTAJLARI

EN BÜYÜK ŞANSIM UYUMLU VE NEŞELİ ÇOCUKLARIM

CAN ÜSDAT ÖZLEM SÜYEV

İLHAN İREM PANELİ KONUŞMASI

İLHAN İREM PANELİ

 

MUTLULUK REHBERİ HABERLER

10731092_721839851204729_5230306216137443150_n

MUTLULUK REHBERİ KİTABI ÇIKTI

Bir süredir “Mutluluk Rehberi Seminerleri”  düzenleyen Özlem Süyev, yeni kitabını  “mutluluk” üzerine kaleme aldı.  Yazarın,  7. kitabı olan, “Mutluluk Rehberi” çıktı.

İçeriğinde hayatlarımıza huzuru ve mutluluğu çekebilmek için  gerekli olan, bir çok değerli bilgiyi barındıran kitabın, ilk imza günü ve söyleşi de, Funda Maral tarafından düzenlenen başarılı bir organizasyonla gerçekleşti.

Yoğun ilgi gören bu rehber kitabın içeriğinde, hayata karşı olumlu düşünceler geliştirme yolları,  sağlık ve mutluluk getirecek  yaşlanma etkilerini azaltacak  önerilere, “bilinçaltı korkuyu” sevgiye dönüştürme tekniklerine, affetme çalışmalarına, aura temizleme, çakra dengeleme, dekorasyon sanatı Feng Shui, taşlarla, bitkilerle tedaviye kadar bir çok konu okuyucuyla paylaşılıyor.

Kitap İsteme Adresi: ozlemsuyev@gmail.com

 

Elya Mimaroba- Mutluluk Semineri
Elya Mimaroba- Mutluluk Semineri

MUTLULUK REHBERİ KİTABININ İLK İMZA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİ

10 Mayıs 2014’de Özlem Süyev tarafından kaleme alınan, “Mutluluk Rehberi” Kitabı’nın ilk imza günü Mimaroba’da gerçekleşti.  Funda Maral Mali Müşavirlik’in değerli ismi Funda Maral tarafından gerçekleştirilen başarılı organizasyonda, kitaba ilgi büyüktü.

İmza gününde, Özlem Süyev tarafından bir de söyleşi gerçekleştirildi, Büyükçekmece Belediye Başkanı Sn. Hasan Akgün’ün  Anneler Günü hediyesi olarak gönderdiği kırmızı karanfillerle de renklenen güne, Sinanoba’nın başarılı Muhtarı Zeynep Gündüz Akkan’da katıldı.

1907994_651062621639620_6248948346321073108_n

MÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ’NDE İMZA GÜNÜ

17 Mayıs 2014 Cumartesi günü Marmara Üniversitesi İletşim Fakültesi’nde gerçekleştirilen İLMED buluşmasında Özlem Süyev Mutluluk Rehberini imzaladı.

İLMED’İN, Marmara İletişim Fakültesi mezunları için düzenlediği 12. Geleneksel Pilav Günü etkinliğinde açılışı Başkan Hüseyin Irmak yaptı. Irmak, açılış konuşmasında, Soma’daki elim olayda hayatını kaybeden madenci emekçilerimiz andı. Saygı duruşunun ardından, mezunlardan,tiyatro sanatçısı  Konuralp Sunal hayatını kaybeden madencilerimiz için şiirler okudu.

Etkinliğe katılan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç konuşmasında, Soma faciasında hayatını kaybeden madencilerimize başsağlığı, yakınlarına sabır diledi.

Okulun mezunlarından, yazar Özlem Süyev’de etkinlikte, 7.kitabı “Mutluluk Rehberi”ni imzaladı.

FB_IMG_1431941407364

SUNAY AKIN’A MUTLULUK REHBERİ KİTABI

Şair, Yazar ve araştırmacı  Sunay Akın, Mimaroba’da, Çınar Yayınları’nın kitapevine konuk oldu. Kitaplarını imzalayan Sunay Akın’a, Özlem Süyev’de  Mutluluk Rehberi kitabını hediye etti. Sunay  Akın’ın isteği üzerine kitabını imzalayan Süyev ve Akın arasında çocuklardan, kitaplara kadar uzanan bir sohbet de  gerçekleşti. Akın 90’lı yıllarda bu tür imza günlerinin çok fazla olduğunu, bu günlerin, yazarlar ve okuyucuları arasındaki bağı güçlendirdiğini de dile getirdi. Günümüzde bu tür etkinliklerin azalmasından üzüntü duyduğunu ve artmasını dilediğini de sözlerine ekledi

Mutluluk Rehberi, Yaşam Dergisi’nin organize ettiği bir toplantıyla, Omurilik Felçlileri Derneği Hüsnü Ayık Özel Bakım Merkezi’ne konuk oldu. Hüsnü Ayık Bakım Merkezi sorumlusu Gülüm Ceylan,  yaz aylarında sığ sulara atlanması ve havuz kenarı oyunları nedeniyle boyun kırılmalarının, dolayısıyla da omurilik felcinin  arttığını dile getirdi. Omay, özellikle çocukları bu konuda dikkatli olmaya çağırdı.

Bakım Merkezi’nde, Özlem Süyev’de,”Mutluluk” üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşinin ardından katılımcılara, enerji dengeleme-arındırma çalışması da uygulayan Süyev, .”Mutluluk Rehberi” ve “Anne-Onun Adı iyilik” kitaplarını da imzaladı.

Umut Treni Derneği
Umut Treni Derneği

UMUT TRENİNDEN PLAKET

Türkiye’nin en başarılı yardım derneklerinden Umut Treni,  Soma’da hayatını kaybeden madencilerimizin çocukları için bir yardım kahvaltısı düzenledi.

Kahvaltı da toplanan tüm bağışlar ve yardım malzemeleri  21 Haziran’da Soma’ya gidecek Umut Treni Derneği gönüllüleri tarafından madencilerin eş ve çocuklarına teslim edilecek.

Yardım kahvaltısında bir şiir dinletisi gerçekleştiren Özlem Süyev’de, dinletinin adından Mutluluk Rehberi kitabını imzaladı.Derneğin Halkla ilişkiler ve Basın sorumlusu Serpil Çavuşoğlu tarafından kendisine bir de teşekkür plaketi takdim edilen Süyev, her zaman  Umut Treni Derneği’ne  yardıma hazır oluğunu söyledi.

ÇOCUK TUTUKEVİ SEMİNERİ

Özlem Süyev, çocuklara umut ve mutluluk olmak için Maltepe Çocuk Tutukevi’ndeydi.

Umut Treni Derneği’nin gerçekleştirdiği bir organizasyonla,  “Özlem Süyev’le Mutluluk Rehberi Semineri”, 2 Nisan 2014’de, Maltepe Çocuk Tutukevi’nde gerçekleşti.

Yaklaşık 2 saat süren seminere  yüksek oranda katılım sağlandı. Büyük bir dikkatle semineri dinleyen ve uygulamalara katılım gösteren çocuklar ve Süyev arasında, espirili sohbetler de gerçekleşti. Seminer sonunda birçok çocuk  Süyev’e teşekkür etti.

Özlem Süyev, Maltepe Çocuk Tutukevi’nde  yine Umut Treni organizasyonlarıyla, seminerlerine devam edeceğini de söyledi.