assosresim2

ÖZ’E DÖNÜŞ… ASSOS’A GİDİYORUZ!..

 

assos2

Mutluluk Rehberi” Kitabının Yazarı, Kişisel Gelişim Uzmanı ve Alternatif Şifa Teknikleri Eğitmeni LAYRA ÖZLEM SÜYEV İLE,
ASSOS’DA YOGA-MEDİTASYON&MUTLULUK WORKSHOP
24-26 HAZİRAN 2016
Rezervasyon İçin Son Gün: 20 Haziran 2016

ASSOS14

Gelenekselleşme yolunda ilerleyen Doğa Köy Evi’nde bu yıl 3.’sünü gerçekleştireceğimiz, Özlem Süyev İle “Assos’da Yoga-Meditasyon&Mutluluk Work Shop” etkinliğimizde, içsel huzura  ve Öz’e dönüşe davetlisiniz.

 

ASSOS18
Ege’nin, deniz, doğal güzellikler ve tarihle bezeli huzurlu ve güzel köyü Assos (Behramkale) de meditatif terapilerle tüm negatif enerjileri üzerimizden atacağımız bir hafta sonu yaşayacağız.
Bu eşsiz köyde, cumartesi günü sabah 07:00’deki taze köy yumurtaları, ev reçelleri, köy peynirleri ile bezeli bir köy kahvaltısının ardından,

 

saat 08:00- 09:00 arası Assos Köy içinde yola çıkarak, tarihi Taş Köprüyü aşıp, Asırlık Dilek Ağacı’na doğru yol alacağımız bir doğa yürüyüşü ile günü kucaklayacağız. Sessizlik içinde ve doğanın farkına varılarak gerçekleştirilmesi hedeflenen yürüyüşün ardından vücudumuzu toksinlerden, negatif enerjilerden arındırmaya yönelik nefes çalışmaları ve çakraları aktive eden ve dengeleyen bir çalışma gerçekleştireceğiz.


Daha sonra saat 10:00-17:00 saatleri arası katılımcılarımız serbest zaman kapsamında Assos’un güzel plajlarından ve tertemiz denizinden faydalanabilir. Dileyenler, Tanrıca Athena Tapınağı’nın da yer aldığı Surlar, Nekrapol, Amfi Tiyatro, Agora’dan oluşan Açıkhava Müzesi’ni ziyaret edebilir, köyün kendine özgü otantik pazarından alışveriş yapabilir ya da çeşitli şifa tekniklerinin uygulanmasıyla huzursuzluk, stres ve bunlardan kaynaklanan negatif enerji birikimlerinden arındıran bireysel terapi alabilir.


17:00- 20:00 saatleri arasında ise, tarihi bir dokuda doğayla içiçe bir yoga çalışmasının ardından, içsel güneşimizi uyandırma, duru görümüzü arttırma amaçlı meditatif uygulamaları içeren bir çalışma yapacağız. Bu çalışmaları huzur ve arınmışlık duygusu veren gün batımı meditasyonu ile sonlandıracağız.

assosy3Saat 20:00’deki akşam yemeğinin ardından Yunan Adaları’na kadar uzanan müthiş bir Ege gece manzarası eşliğinde yakılan ateşin etrafından “Hayatımıza Mutluluğu Çekmenin Yolları”nı paylaşacağımız bir sohbetle günü noktalayacağız.

assosy13

Pazar sabahı, saat 08:00’de gerçekleştireceğimiz günü selamlama ve pozitif enerjimizi yükseltme çalışmasının ardından, leziz bir köy kahvaltısı ile Assos’a veda edeceğiz.

KONAKLAMA + KÖY KAHVALTISI + ETKİNLİKLER: 320 TL.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

2 gece konaklama
2 sabah kahvaltısı
Yoga&Meditasyon Etkinlikleri
Bu etkinlikler kapsamında aşağıdaki çalışmalar yer almaktadır:
• Yoga
• Çakra Aktive ve Dengeleme Meditasyonu”
• Nefes Egzersizleri ve “Prana Nefesi Meditasyonu”
• İçsel mutluluk, huzur ve denge için İçsel “Güneşimizi Uyandırma Meditasyonu”
• Duru Görümüzü, telepati yeteneklerimiz arttırmak için Epifiz, Pineal Gudde, Kutsal Kozalak adı da verilen “3. Göz Aktive Meditasyonu”
• Farkındalığı arttıran “Tratak” çalışması
• Şifalı Lea Suyu hazırlama
• Mutluluk Workshop

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Ulaşım
Tüm kişisel harcamalar
Ekstra turlar
Kahvaltı harici yiyecek, içecek
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Şifa teknikleriyle gerçekleştirilen bireysel terapi

KAAN ZAT
İŞ BANKASI BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL ŞUBESİ
Hesap No: 1251-755610
IBAN: TR25 0006 4000 0011 2510 7556 10
Katılımcılarımızın, Doğa Köy Evi rezervasyonu gerçekleştirmek için, etkinlik ücretine mahsuben, 20 Haziran 2016 tarihine kadar 150 TL. yatırmaları gereklidir.

İLETİŞİM:
KONAKLAMA, REZERVASYON VE ULAŞIM BİLGİLERİ İÇİN
0537 783 95 96
ETKİNLİK İÇERİĞİ İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN
0534 394 29 79

ÖZLEM SÜYEV KİMDİR?
YAZAR, KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI ve ALTERNATİF ŞİFA YÖNTEMLERİ EĞİTMENİ
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo- Televizyon Bölümü’nü bitirdi. 1987 yılından bu yana medya sektöründe görev yapmaktadır. TRT İstanbul Televizyonu, Hürriyet, Sabah Gazetesi’nde muhabir olarak çalıştı. Show Basın Grubu’nda, döneminin en başarılı gençlik ve müzik dergisi olan Top Pop Dergisi’nin haber müdürlüğünü üstlendi.
Radyo programları hazırladı ve sundu. Genel Yayın Yönetmenliği yaptı.

Bugüne değin, 7 kitabı yayımlandı. Kitapları, “Sevgim Sonsuza Kadar Seni Korusun”(Öykü) , “Özden Gelen”(Metafizik) , “Güvercincik”(Öykü) , “Işığın Aşkıyla İlhan İrem” (Metafizik Biyografi) ve “Anne-Onun Adı İyilik”(Öykü-Şiir) , Kozmik Fısıltılar (Metafizik-Şiir), Mutluluk Rehberi(Kişisel Gelişim) isimlerini taşıyor.

Yazdığı yazılar, kitaplar ve haberlerinden ötürü birçok ödül aldı.

KOZMİK ŞİFA ALANINDAKİ ÇALIŞMALARI
Reiki- Master
Takyon- Master
İlahi Nur
Aura Okuma ve Tedavi
Özlem Süyev çalışmalarına “Mutluluk” , “İletişim” temalı Seminerleriyle ve Alternatif Şifa Yöntemleri Eğitimleriyle devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir