goz

RUHSAL YÜKSELİŞİN SIRRI: ÜÇ KALBİ “BİR” LEŞTİR

               

54d789fdbc98dd3b043635065c9a90cf

Işık Bedenini ve on üç çakra sisteminizi aktive edenleriniz, merkezi Solar Pleksus olan eski yedi çakra sisteminden uzaklaştınız. Şimdi, “merkeziniz” veya denge noktanız İlahi Sevgi ve Şefkatin makamı olan Kalptedir.

Ama, bu aktivasyona girdiğiniz zaman, aynı zamanda kendi Kutsal ve İlahi Kalbinizin Kozmik Kalp ve Dünya Kalbi ile uyumlandığı Üç Kalp Sistemini aktive edersiniz. Bu, “Birdeki Üç” veya Bir Olan Üç’ün Kutsal Gizemidir. Bu, Yükselişin Anahtarı ve Dünyadaki yaşamın yeni perspektifidir.

Bu nedenle, yeni on üç çakra sisteminiz İlahi Kalbi ve Dünyanın Kalbini dahil eden İlahi Kutsal Kalplerin güçlü enerji akışlarını taşır. Yeni enerji sisteminizde, ayaklarınızın altında sizi Dünya’ya bağlayan ve Dünya yaşamları Akaşik kayıtlarına erişiminizi sağlayan Dünya Yıldızı Çakranız var, ve ayrıca sizi Kozmik Kalp ile rezonansta titreşen Dünyanın Kalbine bağlar ve size Kristal Dünya Kalp Tapınağındaki Akaşik kayıtlara erişim sağlar.

1fcaea3bc4b048bd8488ea308f5595da

Sadece bilincinizi odaklanmış niyet, meditasyon, aktivasyonlar ve hizmet vasıtasıyla nazikçe yükseltmek sizi benliğin bu yüksek ifadesine getirir. Bolluk, Sevgi, Barış ve Uyum Dünyanın sonraki spiralinde ve sizin yaratıcı yolculuğunuzda önceden mevcuttur. Çabalamayın ve mücadele etmeyin, İlahi Bilincin yüksek seviyelerine giden spirallerinizi ortaya sererken, sadece hayal edin, yaratın, arzulayın ve tezahür ettirin.

320a7dd0f36bf37be596b9c946f8a392

Hatırlayın, İlahi Işık Kozmik Kalpten Kalbinize ve sizin vasıtanızla Dünyaya akarken, Dünyanın Kalbinden Kalbinize, İlahi Kalbe akan Kutsal Dünya Akımları olarak güçlü sihir salıverilir, İlahi Kalpten aşağıya doğru akan akım Dünyadan yukarı doğru çıkan akımla buluşur. Işık ve Enerjinin bu spirallenen akımları Dünyada Deneyime, Yaşama ve Bilinçli Evrime dokunur.

Kutsal Çalışmalarınız ve Törenlerinizde, Yeni Gerçekliğin Zaman Spirallerinde yolculuk yaparken ve Yeni Dünyayı tezahür ettirirken, Üç Kalp ile ve Yeryüzü ve Gökyüzünün güçlü akımları ile çalışmayı hatırlayın.- BM Mikail (Çeviri: Saffet Güler)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir